T

Thunder

Guest
2020’nin en çok beklenen ve pandemi ve çeşitli sebepler sebebiyle tekrar tekrar kez ertelenen CD PROJEKT RED imzalı oyun Cyberpunk 2077’nin artık çıkışına çok az bir zaman kaldı. Oyunla ilgili çok sayıda bilgiye erişme olanağı bulduğumuz şimdilerde Xbox One ve Xbox Series X konsollarındaki oynanışa ait bir video paylaşıldı.

Cyberpunk 2077 YouTube ken temellından paylaşılan videoda, oyundaki en temel karakterimiz V’yi yakından görüyoruz. Oyunun gece nasıl göründüğünü çok daha net bir biçimde görmemizi sağlamayı başaran bu oynanış videosu birkaç farklı sahneyi de görmemizi sağladı. Özellikle videonun ortalarında yer alan kulüp sahnesinde Mass Effect’in distopik bir versiyonunu görüyoruz.

Cyberpunk 2077 - Night City Wire Spedial: Xbox One X ve Xbox Series X oynanış videosu:

Cyberpunk 2077’nin en çok beklenti yaratan özelliği hem gündüz hem de gece çok renkli bir açık dünyaya sahip olması olarak gösteriliyor. Videonun devamında V’nin bazı sert adamlarla yüzleştiği ve oldukça keskin diyalog seçeneklerine sahip olduğunu görmüş olduğumuz Cyberpunk 2077, nitelikli bir aksiyon RPG oyunu arayan bireyleri memnun edecek gibi görünüyor.

13

Cyberpunk 2077 ne zaman çıkacak?

CD PROJEKT RED, yapmış olduğu son açıklamayla Cyberpunk 2077’yi bir kez daha ve son kez ertelemişti. Yapılan son ertelemeye göre 10 Aralık’ta çıkış yapacak oyun, muhtemelen yeni bir erteleme almayacak. Bu erteleme kararı sebebiyle piyasa değerinde çok ciddi bir düşüş yaşamakta olan şirket, bir ertelemeyle daha zarara girmek istemeyecektir.
 
Üst